اعلان های مزاحم اینستاگرام

iOS, اندروید, فوت و فن, نرم افزار 1396/04/12 1396/04/12


با عضویت در سرویس اینستاگرام با فعالیت های مختلف کاربرانی که شما را دنبال می کنند یا کاربرانی که شما آنها را دنبال می کنید، اعلان هایی اعم از لایک کردن عکس ها، ارسال دیدگاه و… برای تان ارسال می شود. افرادی که کاربران کمی را دنبال می کنند (Follow) یا دنبال کنندگان (Follower) کمی دارند ممکن است با مشکلی مواجه نشوند، امّا کاربرانی که دنبال کنندگان زیادی دارند در هر لحظه ممکن است با حجم انبوهی از اعلان ها و هشدارهای مختلف مواجه شوند که مربوط به فعالیت های انجام شده توسط دنبال کنندگان شان است. این در حالی است که ممکن است یک کاربر بیش از 100 هزار دنبال کننده داشته باشد، امّا فقط 50 نفر را دنبال کند و علاقمند باشد از اعلان های مربوط به همان 50 نفر مطلع شود.

اگر شما هم جزو این دسته از کاربران هستید و می خواهید اعلان های مربوط به کاربرانی را که آنها را نمی شناسید و صرفاً در فهرست دنبال کنندگان شما قرار دارند، غیرفعال کنید کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

توجه: این روش در دستگاه های مجهز به اندروید و آی او اس قابل استفاده است.

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را در دستگاه هوشمند خود اجرا کنید.
  2. از پایین – سمت راست روی آیکون پروفایل فشار دهید.
  3. از بالا – سمت راست روی آیکون گزینه های بیشتر که به شکل سه نقطه عمودی نمایش داده شده، فشار دهید.
  4. صفحه بازشده را تا مشاهده بخش Settings اسکرول کنید و روی گزینه Push Notifications فشار دهید.
  5. در بخش Likes و Comments گزینه From Everyone را به From people I Follow تغییر دهید تا اعلان های مربوط به لایک کردن یا ثبت دیدگاه فقط از سمت کاربرانی که در فهرست دنبال شوندگان شما قرار دارند، برایتان ارسال شود.

542 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر