برشی از یک کتاب

کتاب 1396/03/16 1396/05/27


برخی می گویند ایرانی ها کتاب نمی خوانند یا کتاب جایی در زندگی شان ندارد، امّا ما می خواهیم اینبار نیمه پُر لیوان را به شما نشان دهیم؛ یعنی ایرانی هایی که اتّفاقاً کتاب می خوانند و مطالعه بخشی از زندگی عادی آنهاست. اصلاً هم مهم نیست که ماهی یک کتاب می خوانند یا سه ماه یکبار یا هفته ای یک کتاب. مهم این است که این گروه از ایرانی ها درباره کتابی که خوانده اند برای ما می نویسند. متن جالبی را که در کتاب توجه آنها را جلب کرده، می فرستند و به جنبش کتابخوانی های یو می پیوندند.

شما هم می توانید سهمی در این رویداد فرهنگی داشته باشید. کافیست متن انتخابی خود را از کتابی که خوانده اید یا در حال خواندنش هستید، همراه با نام کتاب، نام خودتان و ترجیحاً نام ناشر در نظرات این پست بنویسید.

   

1378 بازدید کل ، 1 امروز

  

یک پاسخ تا “برشی از یک کتاب”

  1. محمّدعلی خداپرست در 1396/03/16 @ 8:04 ب.ظ

    شاید عده کمی بدانند که موفّقیت بزرگ مایکروسافت از یک دروغ بیل گیتس شکل گرفت. در سال 1975، بیل گیتس با شرکت کامپیوتری MITS تماس گرفت و به آنها گفت که یک مفسر بیسیک برای ریزکامپیوتر آنها ساخته است. MITS مشتاق شد تا این نرم افزار را ببیند، امّا گیتس و دوست برنامه نویسش پل آلن هنوز به طور واقعی این نرم افزار را توسعه نداده بودند. به همین دلیل گیتس و آلن مجبور شدند به سرعت این نرم افزار را توسعه دهند تا بتوانند ظرف چند هفته آن را به شرکت MITS تحویل دهند و همین اوّلین فروش آنها را رقم زد. مایکروسافت یک ماه بعد از این موضوع تأسیس شد…

    نام کتاب: 9 مرد موفّق، 90 رمز موفّقیت

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر