«تنها یک نفس» با میرطاهر مظلومی

روی آنتن 1398/07/18 1398/07/18


فیلم علمی – تخیلی «تنها یک نفس» به کارگردانی دانیل رابی برای اوّلین بار از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش جام جم، تنها یک نفس به کارگردانی دانیل رابی محصول 2018 فرانسه و کاناداست که جمعه 19 مهرماه ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

در این فیلم هنرمندانی همچون رومن دوریس، اولگا کوریلنکو، فانتین آردوئن، میشل رابین، آنا گیلور، الکسیس ماننتی، موریس آنتونی، رابین بارده و… به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم برنده چهار جایزه و نامزد دریافت شش جایزه دیگر از جشنواره های بین المللی فیلم شده است.

در خلاصه فیلم آمده است: بر اثر زلزله مه و غباری مرگبار تمام سطح شهر پاریس را فرا می گیرد. ماتئو به همراه همسرش به طبقات بالاتر فرار می کند، اما دختر نوجوان آنها در خانه می ماند چون به دلیل بیماری باید در یک حباب مخصوص زندگی کند.

دختر ماتئو تا وقتی که شارژ این حباب تمام نشود می تواند زنده بماند، ازطرفی امکان جابجایی دختر نیز وجود ندارد مگراینکه لباس و تجهیزات مخصوص این جابجایی را از بیمارستان بیاورند. ماتئو تصمیم می گیرد با کپسول اکسیژن همسایه، خود را به بیمارستان برساند تا بتواند تجهیزات مورد نیاز دخترش را بیاورد…

مدیریت دوبلاژ این فیلم سینمایی را میرطاهر مظلومی بر عهده داشته است و در این فیلم سعید مظفری در نقش ماتئو، زهره شکوفنده در نقش آنا، اکبر منانی در نقش لوسین، مینا شجاع در نقش کولت، نغمه عزیزی پور در نقش سارا به صداپیشگی می پردازند.

همچنین علی اصغر رضایی نیک، تینا هاشمی، محمد تنهایی، میلاد فتوحی، علیرضا علیشاهی، باران بهرامی، سعید داننده و مسعود سلطانی از دیگر گویندگان این فیلم هستند.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر