خداحافظ آقای ورزش!

اخبار برگزیده ایران و جهان, ورزش 1397/07/18 1397/07/18


بهرام شفیع، گزارشگر و مجری مشهور برنامه های ورزشی تلویزیون که نامش با برنامه «ورزش و مردم» گره خورده بود عصر روز گذشته در بیمارستان بهمن جان به جان آفرین تسلیم کرد.

شفیع در حالی راهی دیار ابدی شد که در 62 سالگی به دلیل ناراحتی قلبی بستری بود. او از اوایل دهه شصت در شبکه اوّل سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار بود. شفیع را می توان از اوّلین نسل برنامه سازان ورزشی دانست که بعد از انقلاب و از دهه شصت راهی تلویزیون شدند.

شفیع در چند سال گذشته هم رئیس فدراسیون هاکی بود و تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می برد و مدت ها بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

برنامه ورزشی او که یکی از قدیمی ترین برنامه های ورزشی رادیوتلویزیونی محسوب می شود سال ها صبح های جمعه مهمان خانواده چندمیلیون ایرانی از چند نسل بود. بسیاری از گزارشگران و برنامه سازان تلویزیونی مانند عادل فردوسی پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی در سابقه فعالیت حرفه ای خود در برنامه های ورزشی تلویزیون با این برنامه هم سابقه همکاری دارند. شفیع در مورد «ورزش و مردم» گفته بود این برنامه برای شبکه اوّل سیما یک تاریخ است. های یو، ضایعه درگذشت این چهره ورزشی را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش ایران تسلیت می گوید.

 

358 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر