خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

ذخیره استوری های اینستاگرام

اندروید, فوت و فن, نرم افزار 1396/05/02

 1. به لینک زیر بروید و اپلیکیشن Story Saver for Instagram را دانلود کنید. (توجه داشته باشید این اپلیکیشن فقط در دستگاه های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.)
  https://play.google.com/store/apps/details?id=io.yoba.storysaverforinsta&hl=en
 2. بعد از نصب و اجرای برنامه روی گزینه Sign in with Instagram فشار دهید.
 3. اطّلاعات مورد نیاز برای ورود به حساب کاربری را وارد کرده و در صورت فعال بودن تأیید هویت دو مرحله ای نیز با وارد کردن کد ارسالی به تلفن همراه خود، عملیات ورود را اجرا کنید.
 4. بعد از ورود به حساب کاربری، فهرستی از کاربرانی که دنبال می کنید و در 24 ساعت اخیر نسبت به ارسال استوری اقدام کرده اند، برای شما نمایش داده می شود. روی نام هر یک از کاربران مورد نظر فشار دهید. (توجه داشته باشید با فشار روی تصویر پروفایل کاربر به صفحه پروفایل ایشان منتقل خواهید شد و برای دسترسی به استوری باید حتماً روی نام نمایشی کاربر فشار دهید.)
 5. با فشار روی نام نمایشی کاربر، صفحه ای شامل استوری های ثبت شده توسط او برای شما نمایش داده می شود. برای دیدن هر استوری کافیست روی آن فشار داده و نگه دارید. برای ذخیره سازی هم باید یکبار روی استوری مورد نظر فشار داده و از منوی به نمایش درآمده، گزینه Save را انتخاب کنید.

نکته:

در صورت نمایش هشدار برای دسترسی به تصاویر و فایل های چندرسانه ای روی دستگاه هوشمندتان، با انتخاب گزینه Allow انجام این کار را تأیید کنید.

ارسال نظر

 • سریال کره ای «وضعیت اضطراری» در شبکه 5

  با در 1396/10/20 - 0 نظرات

  سریال جدید «وضعیت اضطراری» (D-Day) از شنبه 23 دی ماه ساعت 19 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. این مجموعه محصول کشور کره جنوبی، سال 2015 به کارگردانی یونگ وو است که افشین زی نوری مدیریت دوبلاژ آن را بر عهده داشته است. جونگ سو مین، کیم یونگ، جین ها سوئک و… بازیگران اصلی […]

 • انواع قبوض جریمه رانندگی کدامند؟

  با در 1396/10/16 - 0 نظرات

  رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا درخصوص انواع قبوض جریمه رانندگی و همچنین چگونگی پیگیری و اعتراض به آنها سخن گفت. سرهنگ احمد کرمی اسد درخصوص انواع قبوض جریمه رانندگی گفت: ابلاغ تخلفات و جرایم رانندگی به صورت تسلیمی، الصاقی، دوبرگی و دوربینی صورت می گیرد.

 • هر زلزله چه قدرتی دارد؟

  با در 1396/10/07 - 0 نظرات

  واحد اندازه گیری زلزله ریشتر است. هر زلزله ای هم که یک ریشتر بیشتر می شود قدرت تخریب تصاعدی داشته و حتی قدرت همین یک ریشتر را تا 31 برابر گفته اند. زلزله زیر 2 ریشتر: انسان ها این زلزله را متوجه نشده و فقط توسط دستگاه ثبت می شود. این زلزله میلیون ها بار […]

 • «رگ خواب» در شبکه نمایش خانگی

  «رگ خواب» در شبکه نمایش خانگی

  با در 1396/10/26 - 0 نظرات

  فیلم سینمایی «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله و با بازی لیلا حاتمی و کوروش تهامی از صبح امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. «رگ خواب» در سال گذشته، با سه سیمرغ جشنواره فجر، شش جایزه از منتقدان و پنج تندیس خانه سینما، از آثار موفّق سینمای ایران بود و با فروشی نزدیک […]

 • چگونگی مقاوم سازی خانه در برابر زلزله

  با در 1396/10/14 - 0 نظرات

  زلزله شناسان با استفاده از مستندات زلزله ثبت شده می توانند به طور تخمینی بگویند کجا و چه زمانی حرکات قوی لرزه ای رخ داده است، امّا دقیق ترین مقیاس ها و ابزارهای لرزه شناسی تاکنون موفق به نتیجه گیری درباره لرزش هایی که در آینده رخ خواهد داد یا تشخیص اینکه لرزش های ایجادشده […]

تلویزیون اینترنتی لنز