خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

ذخیره استوری های اینستاگرام

اندروید, فوت و فن, نرم افزار 1396/05/02

 1. به لینک زیر بروید و اپلیکیشن Story Saver for Instagram را دانلود کنید. (توجه داشته باشید این اپلیکیشن فقط در دستگاه های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.)
  https://play.google.com/store/apps/details?id=io.yoba.storysaverforinsta&hl=en
 2. بعد از نصب و اجرای برنامه روی گزینه Sign in with Instagram فشار دهید.
 3. اطّلاعات مورد نیاز برای ورود به حساب کاربری را وارد کرده و در صورت فعال بودن تأیید هویت دو مرحله ای نیز با وارد کردن کد ارسالی به تلفن همراه خود، عملیات ورود را اجرا کنید.
 4. بعد از ورود به حساب کاربری، فهرستی از کاربرانی که دنبال می کنید و در 24 ساعت اخیر نسبت به ارسال استوری اقدام کرده اند، برای شما نمایش داده می شود. روی نام هر یک از کاربران مورد نظر فشار دهید. (توجه داشته باشید با فشار روی تصویر پروفایل کاربر به صفحه پروفایل ایشان منتقل خواهید شد و برای دسترسی به استوری باید حتماً روی نام نمایشی کاربر فشار دهید.)
 5. با فشار روی نام نمایشی کاربر، صفحه ای شامل استوری های ثبت شده توسط او برای شما نمایش داده می شود. برای دیدن هر استوری کافیست روی آن فشار داده و نگه دارید. برای ذخیره سازی هم باید یکبار روی استوری مورد نظر فشار داده و از منوی به نمایش درآمده، گزینه Save را انتخاب کنید.

نکته:

در صورت نمایش هشدار برای دسترسی به تصاویر و فایل های چندرسانه ای روی دستگاه هوشمندتان، با انتخاب گزینه Allow انجام این کار را تأیید کنید.

ارسال نظر

 • چگونه از رجیستر بودن گوشی خود اطمینان حاصل کنیم؟

  چگونه از رجیستر بودن گوشی خود اطمینان حاصل کنیم؟

  با در 1397/04/07 - 0 نظرات

  طرح رجیستری برای این است که گوشی های قاچاق در شبکه موبایل کشور با محدودیت مواجه شوند. اما چگونه از رجیستری موبایل خریداری شده مطمئن شویم؟

 • آیا باتری گوشی یا لپ تاپ را قبل از شارژ حتما باید تا آخر مصرف کنید؟

  آیا باتری گوشی یا لپ تاپ را قبل از شارژ حتما باید تا آخر مصرف کنید؟

  با در 1397/05/29 - 0 نظرات

  این ایده که همیشه قبل از شارژکردن مجدد باتری، باید شارژ آن را تا آخر مصرف کرد، زمانی ایده ی درستی بوده است، اما در مورد باتری های امروزی صحت ندارد. در سال های دور باتری های «نیکل-هیدرید فلز» (Nickel-metal hydride یا NiMH) و باتری های «نیکل-کادمیم» (Nickel-Cadmium یا NiCad) باب بودند. این نوع باتری […]

 • همه چیز درباره انتخاب یک روسری مناسب

  همه چیز درباره انتخاب یک روسری مناسب

  با در 1397/06/12 - 0 نظرات

  روسری و شال یکی از ارکان پوشش برای جامعه اسلامی محسوب می شود که اهمیت زیادی در زیباتر جلوه دادن چهره دارد. از آنجا که روسری، نزدیکترین فاصله را با صورت دارد، اوّلین مسأله ای که در انتخاب شال یا روسری بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، رنگ آن است و بعد معیارهایی چون طرح […]

 • لکه بری از مبلمان خانه

  لکه بری از مبلمان خانه

  با در 1397/06/13 - 0 نظرات

  قدیم ترها که خیلی خبری از مبلمان در خانه ها نبود، یکی از کارهایی که بیشتر خانم های خانه و البته به کمک همسر به فکر آن می افتادند، شستن فرش ها بود تا گرد و خاک و کثیفی را از آن پاک کنند، اما با پیداشدن سروکله مبلمان های مختلف، دغدغه ها هم بیشتر […]

 • کف پوش خانه ات را بشناس

  کف پوش خانه ات را بشناس

  با در 1397/05/29 - 0 نظرات

  از دیرباز، پوشش بیشتر اتاق های خانه ایرانی فرش بوده است. اما با مدرن شدن زندگی ها، افراد ترجیح می دهند بخشی از خانه و محل زندگی خود را از کفپوشی جدای فرش بپوشانند تا ظاهر متفاوت و زیباتری به محیط ببخشد. انواع سرامیک ها، سنگ ها و پارکت ها ازجمله کفپوش هایی است که […]

تلویزیون اینترنتی لنز