ذخیره استوری های اینستاگرام

اندروید, فوت و فن, نرم افزار 1396/05/02 1396/05/02


  1. به لینک زیر بروید و اپلیکیشن Story Saver for Instagram را دانلود کنید. (توجه داشته باشید این اپلیکیشن فقط در دستگاه های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=io.yoba.storysaverforinsta&hl=en
  2. بعد از نصب و اجرای برنامه روی گزینه Sign in with Instagram فشار دهید.
  3. اطّلاعات مورد نیاز برای ورود به حساب کاربری را وارد کرده و در صورت فعال بودن تأیید هویت دو مرحله ای نیز با وارد کردن کد ارسالی به تلفن همراه خود، عملیات ورود را اجرا کنید.
  4. بعد از ورود به حساب کاربری، فهرستی از کاربرانی که دنبال می کنید و در 24 ساعت اخیر نسبت به ارسال استوری اقدام کرده اند، برای شما نمایش داده می شود. روی نام هر یک از کاربران مورد نظر فشار دهید. (توجه داشته باشید با فشار روی تصویر پروفایل کاربر به صفحه پروفایل ایشان منتقل خواهید شد و برای دسترسی به استوری باید حتماً روی نام نمایشی کاربر فشار دهید.)
  5. با فشار روی نام نمایشی کاربر، صفحه ای شامل استوری های ثبت شده توسط او برای شما نمایش داده می شود. برای دیدن هر استوری کافیست روی آن فشار داده و نگه دارید. برای ذخیره سازی هم باید یکبار روی استوری مورد نظر فشار داده و از منوی به نمایش درآمده، گزینه Save را انتخاب کنید.

نکته:

در صورت نمایش هشدار برای دسترسی به تصاویر و فایل های چندرسانه ای روی دستگاه هوشمندتان، با انتخاب گزینه Allow انجام این کار را تأیید کنید.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر