روایت «سانچی» در رادیو نمایش

روایت «سانچی» در رادیو نمایش

سریال رادیویی «سانچی» که براساس حادثه کشتی سانچی نوشته و تولید شده است، از امروز شنبه 14 دی از رادیو نمایش پخش می شود.

به گزارش جام جم، بهادر ابراهیمی از بازیگران نمایش رادیویی سانچی در این زمینه گفت: این نمایش را مریم گودرزی نوشته و داستان آن تا لحظه انفجار سانچی روایت می شود.

او ادامه داد: شخصیت های این داستان همگی واقعی هستند. تقریباً تمامی بازیگران این کار جزو نقش های اصلی و هرکدام از آنها در جای خودشان مهم هستند.

ابراهیمی افزود: من و مجید سهرابی در این نمایش نقش دو دانشجوی سال آخر مهندسی دریایی را بازی می کنیم که اطلاعات کاملی را درباره این کشتی ارائه می کنند.

این بازیگر تأکید کرد: این کار خیلی بداهه گویی نداشت البته ما سعی کردیم مقصود نویسنده را در دیالوگ ها به زبان شخصیت عوض کنیم و به عبارتی دیالوگ ها را از آن خودمان کنیم.

ابراهیمی در پایان گفت: محمد پورحسن کارگردانی این کار را به عهده داشت، ایشان کارگردان خوبی هستند و در این نمایش عقیده داشتند بازیگر باید بیشتر انرژی بگذارد و ریتم را رعایت کند و فعال تر باشد تا نمایش از حالت گزارشی دربیاید.

سانچی به نویسندگی مریم گودرزی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، کارگردانی محمد پورحسن، صدابرداری مجید آینه و افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی احمد گنجی، بهادر ابراهیمی، مجید سهرابی، فریبا طاهری، مونا صفی، راضیه مومیوند، ماندانا اصلانی، شهریار حمزیان، امیرعباس توفیقی، مینو جبارزاده، محمد شریفی مقدم، محمد سعید سلطانی، محمد یگانه، نازنین مهیمنی، عباس شادروان، محمدرضا علی و نگین خواجه نصیر به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده و از روز شنبه 14 دی ساعت 13 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.