زبان فارسی رسماً به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام سرانجام زبان فارسی را به نسخه جدید اپلیکیشن خود اضافه کرده است و از این پس کاربران ایرانی می توانند از اینستاگرام به زبان فارسی استفاده کنند.

بعضی از کاربران اندرویدی اخیراً متوجه فارسی شدن اپلیکیشن اینستاگرام خود شده اند. ظاهراً اینستاگرام از نسخه 10,28 زبان فارسی را – هرچند بی سر و صدا و نه چندان کامل – به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.

برای فارسی کردن زبان اینستاگرام کافیست زبان دستگاه خود را از بخش تنظیمات و Language به فارسی تغییر دهید، سپس یکبار اینستاگرام را باز و بسته کنید. اگر این روش مؤثر نبود بعد از تغییر زبان کافیست اینستاگرام خود را یکبار Uninstall کرده و دوباره دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید برای ورود به اکانت خود طبعاً باید نام کاربری و رمزعبورتان را به یاد داشته باشید.

گفتنی است می توانید اینستاگرام را از بخش زبان دوباره انگلیسی کنید امّا از آنجا که فارسی در این لیست قرار ندارد برای فارسی کردن مجدد باید اپلیکیشن را حذف و دوباره نصب کنید. متأسفانه در تنظیمات اینستاگرام و در بخش زبان هنوز زبان فارسی به صورت رسمی اضافه نشده است. به این ترتیب شاید باید چند روز برای اضافه شدن آن منتظر بمانیم.