قابلیت ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی

قابلیت ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک تماس و مکالمه تلفنی را روی گوشی هوشمند خود ذخیره کنید ولی با وجود همه تلاش تان، از پس اینکار برنیایید و درواقع اطّلاعات مربوط به تماس را از دست بدهید. امّا دست اندرکاران فناوری برای این مشکل هم یک راهکار پیدا کرده و اپلیکیشن Automatic Call Recorder را ارائه داده اند.

این اپلیکیشن یکی از بهترین نرم افزارها برای ضبط تماس و ذخیره مکالمه های تلفنی در گوشی های اندرویدی محسوب می شود و با کمک آن می توانید همه مکالمات و تماس های خود را ضبط کرده و درنهایت تصمیم بگیرید که کدام را روی گوشی خود ذخیره کنید و کدامیک را حذف کرده و کنار بگذارید.

یک قابلیت جالب دیگر این اپلیکیشن نیز این است که می توانید از قبل مشخص کنید کدام تماس ها ضبط شود و به کدامیک اهمیتی ندهد. همچنین بعد از ضبط تماس ها می توانید به آنها گوش داده و در صورت نیاز، نکات و یادداشت هایی را نیز به آنها اضافه کنید. این اپلیکیشن می تواند مکالمات شما را روی فضای ابری گوگل درایو یا دراپ باکس آپلود کند تا همیشه و از هرکجا به آن دسترسی داشته باشید.

گفتنی است که مکالمات ذخیره شده، در قسمت صندوق ورودی برنامه قرار می گیرند ولی شما می توانید محل ذخیره سازی مکالمه ها را عوض کرده و مثلاً روی کارت حافظه خود قرار دهید. از دیگر ویژگی های مفید این برنامه، قابلیت جستجو برای مکالمه مورد نظر بر اساس شماره تلفن، تاریخ، اسم و… است. از قابلیت های این اپلیکیشن می توان به ضبط مکالمات خودکار به صورت مخفیانه و بدون اطّلاع طرف مقابل و نیز ضبط کردن شماره های ناشناس اشاره کرد. قابلیت تنظیم خودکار ذخیره سازی مکالمات ضبط شده در فضای ابری یا مکان مورد نظر از قبل تعیین شده و نیز دارابودن منوی آمار و ارقام تماس های گرفته شده یا دریافت شده از دیگر ویژگی های این اپ است.

Get it on Google play