امکانات ویژه برای آگهی ها

درج آگهی در تمام دسته بندی های «های یو» رایگان است، ولی شما می توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده اند، سریعتر و بهتر مخاطبان آگهی های خود را پیدا کنید.

آگهی های فوری

در حال حاضر با پرداخت مبلغ 20 هزار تومان می توانید آگهی خود را به مدّت 15 روز (و یا به مدت زمان خریداری شده) در بخش «فوری» و در صفحه اصلی سایت قرار دهید. همچنین در این مدت آگهی شما با اضافه شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی ها پیدا خواهد کرد و در تمام صفحات آرشیو و جستجوهای سایت نیز بالاتر از آگهی های معمولی و رایگان نمایش داده خواهد شد.

نردبان

شما با استفاده از «نردبان» می توانید آگهی خود را که مدّت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی ها در دسته بندی و شهر خاص خود برگردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی های جدیدتر در ابتدای فهرست باقی می ماند. هزینه ی هر بار استفاده از نردبان 5 هزار تومان است.

لینک وب سایت

شما می توانید لینک وب سایت کسب و کار خود را نیز به صورت کلیک شدنی در کنار اطّلاعات آگهی خود منتشر کنید؛ هزینه ی استفاده از این قابلیت 15000 تومان است.

لینک کانال تلگرام و صفحات اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و…

علاوه بر لینک وب سایت، در های یو می توانید لینک صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تان را نیز به صورت کلیک شدنی در کنار اطّلاعات آگهی خود منتشر کنید؛ هزینه استفاده از این قابلیت 6000 تومان است.

همچنین افزودن لینک صفحات فیسبوک، توئیتر و سایر شبکه های اجتماعی نیز تنها با پرداخت 4000 تومان امکانپذیر است.

افزودن ویدئو به آگهی

شما می توانید یک ویدئوی مرتبط با آگهی تان در وب سایت اشتراک ویدئوی آپارات بارگذاری کرده و سپس به راحتی آن را در صفحه ی آگهی خود در های یو نمایش دهید. برای اینکار کافیست هنگام ارسال آگهی، آدرس صفحه ی ویدئوی تان در آپارات را در کادر مربوطه وارد نمایید. هزینه استفاده از این قابلیت 8000 تومان است.

تمدید

با استفاده از این ویژگی آگهی شما قبل از اینکه منقضی شود، تمدید می گردد و برای 15 روز دیگر (و یا به مدت زمان خریداری شده) روی های یو باقی خواهد ماند؛ هزینه ی استفاده از قابلیت «تمدید» 1000 تومان است. لازم به ذکر است در صورتی که آگهی غیررایگان خود را قبل از منقضی شدن تمدید نمایید، مشمول 10 درصد تخفیف ویژه «تمدید آگهی قبل از انقضا» خواهید شد.