محدودیت ترافیکی روزهای پایانی شهریور در کرج-چالوس و هراز

رئیس پلیس راه البرز گفت، با توجه به روزهای پایانی تابستان و بازگشت مسافران و تعطیلی آخر هفته، محدودیت ترافیکی در جاده کرج-چالوس اعمال می شود.

سرهنگ رضا گودرزی افزود: بر این اساس، از ساعت 14 روز جمعه 31 شهریور تا ساعت یک بامداد شنبه اوّل مهر، حرکت خودروها از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

وی اضافه کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه 31 شهریور تا ساعت یک بامداد شنبه اوّل مهر از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

وی گفت: تردد وسیله نقلیه از ساعت 14 روز شنبه اوّل مهر تا ساعت یک بامداد روز یکشنبه، دوم مهر ماه جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17 روز شنبه اوّل مهر تا ساعت یک بامداد روز یکشنبه، دوم مهر ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

گودرزی افزود: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا می شود. به گفته وی، ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج-چالوس و بالعکس ادامه دارد.

محور هراز و کندوان یکطرفه می شود

در همین حال، فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محورهای هراز و کندوان در شهرستان های آمل و چالوس، روز جمعه هفته جاری با توجه به بار ترافیکی یکطرفه می شود.

سرهنگ علیرضا قدمی افزود: محدودیت ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت، از ساعت 12 امروز چهارشنبه آغاز می شود و تا ساعت 24 شنبه یکم مهر ادامه خواهد داشت. وی گفت: در محور هراز، تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر چهارشنبه تا ساعت 24 همان روز ممنوع است.

فرمانده پلیس مازندران افزود: تردد این وسایل نقلیه برای روزهای پنجشنبه تا شنبه از ساعت هشت صبح تا 12 شب در محور هراز ممنوع است.

قدمی گفت: محور هراز از ساعت 14 روز جمعه از رودهن بسته می شود و از ساعت 16 از محدوده آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

وی بیان کرد: جاده کندوان ساعت 14 روز جمعه از کرج به سمت چالوس بسته می شود و از ساعت 17 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

قدمی همچنین اضافه کرد، ساعت 15 روز شنبه یکم مهر، محور کندوان از کرج به سمت چالوس بسته و از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود. فرمانده پلیس راه مازندران همچنین گفت: تردد تریلرها بجز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور سوادکوه از ساعت 12 ظهر تا 24 روز جمعه از قائمشهر تا تهران در هر دو سمت ممنوع است.