مقایسه عکس اولیه و ویرایش شده در اینستاگرام

فوت و فن, نرم افزار 1396/03/26 1396/03/27


از جمله امکاناتی که سرویس محبوب اشتراک گذاری عکس اینستاگرام در اختیار کاربران قرار می دهد امکان ویرایش عکس و اعمال فیلتر قبل از اشتراک گذاری است. این قابلیت مفید به کمک ذوق و خلاقیت های هنری کاربران تصاویر را شگفت انگیز و جذاب تر می کند؛ امّا بعضی کاربران هنگام ویرایش و اعمال افکت ها آنقدر زیاده روی می کنند که تصویر از حالت عادی خارج می شود. برای جلوگیری از بروز این شرایط همیشه پیشنهاد می شود تصویر اوّلیه را نیز مشاهده کنید و با مقایسه تصویر اوّلیه و ویرایش شده بدون خروج تصویر از حالت عادی و استاندارد آن را ویرایش کنید.

دوست دارید بدانید چطور می توان مقایسه تصویر اصلی و تصویر در حال ویرایش در اینستاگرام را فعال کرد؟ روش انجام این کار خیلی ساده است:

فقط کاری که باید انجام دهید این است که بعد از اعمال فیلترها یا تغییرات موردنظر خود، روی تصویر پیش نمایش فشار داده و کمی صبر کنید تا تصویر اوّلیه (بدون فیلتر و ویرایش) برای شما نمایش داده شود. با برداشتن انگشت خود از روی تصویر هم دوباره پیش نمایش تصویر ویرایش شده را مشاهده خواهید کرد و با تکرار این عملیات همیشه می توانید تصاویر اوّلیه و ویرایش شده را مقایسه کنید.

 

483 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر