پرسش های متداول

می توانید به سه روش آگهی ثبت کنید:

  1. وب سایت:
    وارد شوید یا اگر عضو نیستید، ابتدا ثبت نام کنید. سپس روی دکمه سبزرنگ «+ ارسال رایگان آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب دسته بندی موردنظرتان، اطلاعات آگهی خود را وارد کنید و بعد از خواندن «شرایط استفاده» و بخش مربوط به قوانین و شرایط، آگهی را ارسال نمایید.
  2. برنامه ی اندرویدی های یو:
    کافیست دکمه سبزرنگ ارسال آگهی در برنامه را لمس کنید. دسته بندی دلخواه تان را انتخاب، اطلاعات آگهی را کامل کنید و بعد از خواندن قوانین و شرایط، آگهی را ارسال نمایید.
  3. برنامه ی iOS های یو:
    به زودی!

های یو مانند نیازمندی های روزنامه ای، از هویت آگهی دهندگان آگاه نیست. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرارگذاشتن در شعب بانک ها و انتقال پول بعد از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن های یو را نیز مطالعه کنید.

پس از ارسال هر آگهی می توانید آگهی خود و وضعیت آن را در صفحه «آگهی های من» ببینید. امکان حذف، ویرایش، تمدید یا انتشار مجدد آگهی هایتان و… در این صفحه وجود دارد.

بررسی آگهی ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت های یو باید با دقت انجام شود. بازبینی توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می گیرد؛ لطفاً کمی تأمل کنید.

از طریق صفحه ی «آگهی های من»، می توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

آگهی ها به ترتیب ارسال شدن در فهرست بررسی ناظران قرار می گیرند و به همان ترتیب بازبینی می شوند.

بهترین حمایت شما، ترویج های یو است. پس لطفاً های یو را به خانواده و دوستان خود معرفی کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر