کارت پستال شخصی

کارت پستال شخصی

شاید دوست داشته باشید بعضی از عکس هایی را که با تلفن همراه یا دوربین دیجیتال گرفته اید به کارت پستال تبدیل کرده و به دوستان خود هدیه دهید. در سفرهای مشترک با عزیزان این اتّفاق ممکن است به شکل دیگری روی دهد و اینبار عکس های مشترکتان قابلیت تبدیل شدن به کارت پستال را داشته باشد. با استفاده از Touchnote این کار برای شما آسان می شود.

این اپ، فرم ها و قاب های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد تا عکس های خود را با تلفن همراه برای مناسبت های مختلف آماده کرده و به کارت پستال تبدیل کنید. همچنین می توانید کارت پستال ها را در محیط های مختلف به صورت مجازی قرار دهید تا درک بهتری نسبت به ظاهر چاپ شده آن داشته باشید.

درون یک قاب عکس، روی میز کار و… مدل های مختلفی است که می توانید کارت ها را در این محیط ها امتحان کنید. همچنین اپلیکیشن این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا برای مناسبت های مختلف زمان مشخصی تعیین کرده و یک کارت مشخص را برای یک شخص یا جمعی از دوستانتان ارسال کنید. فقط کافیست نام دوست موردنظر را از دفترچه تلفن انتخاب کرده و زمان دقیق ارسال را تعریف کنید. با چنین قابلیتی دیگر نگران اینکه تولد دوستتان را فراموش کنید، نخواهید بود.

 

Get it on Google play

Download on the App Store