خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

تبلیغات بنری هدفمند

تبلیغات بنری بهترین راهکار برای حک کردن پیام تبلیغاتی شما در ذهن مشتریان است.

تبلیغات بنری به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب سایتِ های یو، به تبلیغ برند یا محصول خود بپردازید. درواقع شما در بهترین جایگاه های تبلیغاتی وب سایت راهنما و نیازمندی های رایگانِ های یو در معرض دید مشتریان تان قرار خواهید گرفت. این نوع تبلیغ درواقع تبلیغات بیلبوردی در فضای آنلاین است که در محلّی مشخص و در بازه ی زمانی مشخصی در اختیار شما قرار می گیرد.


چرا تبلیغات بنری در های یو؟

کسب و کار کوچک هستید؟

شما می توانید تبلیغات بنری خود را حتّی با ۱۰۰ هزار تومان و به مدّت حدّاقل ۳۰ روز در وب سایتِ های یو آغاز کنید. ما با همین مقدار پول، تبلیغات شما را به صدها هزار کاربر نشان می دهیم.

هدفمند تبلیغ کنید

  • منطقه جغرافیایی: تبلیغ تان را در استان یا استان های دلخواه تان پخش کنید. همچنین می توانید برای هر استان، یک تبلیغ متناسب با آن استان بسازید.
  • دسته بندی و کلمات کلیدی (برچسب های) دلخواه: می توانید تبلیغ خود را در صفحاتی که موضوع کاملاً مرتبط با تبلیغ شما دارند، نمایش دهید تا بیشتر مخاطبانی تبلیغ شما را ببینند که به تبلیغ تان علاقه دارند.

جذب سریعتر کاربر

بر خلاف تبلیغات سنّتی در بیلبوردها و رسانه های صوتی و تصویری، در تبلیغات بنریِ های یو، لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که بعد از دیدن تبلیغ شما، نشانیِ وب سایت یا شماره تلفن تان را به خاطر بسپارند، بلکه می توانید تبلیغ خود را طوری طرّاحی کنید که کاربران بعد از کلیک روی تبلیغ شما به وب سایت تان هدایت شوند. همچنین می توانید کاربر را مستقیماً به صفحه ی اینستاگرام خود یا هر نشانیِ اینترنتی دلخواه تان هدایت کنید.

مشاوره تبلیغاتی رایگان

اگر می خواهید از تبلیغات بنریِ های یو استفاده کنید و نگران کارآمد نبودن تبلیغ تان هستید، می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. کارشناسان بازاریابیِ ما آماده اند تا در زمینه ی طرّاحی تبلیغ، تنظیمات مربوط به هدفمندی و… به شما کمک کنند.


تعرفه تبلیغات بنری

a-banner

A

نمایش بنر تبلیغاتی عرض ۴۶۸px ارتفاع ۶۰px،

به مدّت ۳۰ روز در بالای صفحات (پایینِ سربرگ) وب سایتِ های یو،

A1. بالای تمام صفحات: ۴۰۰ هزار تومان

A2. کاملاً هدفمند بالای تمام صفحات در دسته بندی دلخواه: ۲۰۰ هزار تومان

b-banner

B

نمایش بنر تبلیغاتی عرض ۲۵۷px ارتفاع ۸۰px،

به مدّت ۳۰ روز در صفحات داخلی (جستجو، بلاگ، آرشیو، داشبورد کاربران و…)،

B1. در تمام صفحات داخلی،

بالای منویِ کناری: ۸۰ هزار تومان – پایین منویِ کناری: ۴۰ هزار تومان

B2. کاملاً هدفمند در صفحات داخلی و در دسته بندی دلخواه،

بالای منویِ کناری: ۵۰ هزار تومان – پایین منویِ کناری: ۳۰ هزار تومان

c-banner

C

نمایش بنر تبلیغاتی عرض ۴۶۸px ارتفاع ۶۰px،

به مدّت ۳۰ روز در صفحات آگهی ها،

C1. پایین تمام صفحات آگهی ها: ۲۰۰ هزار تومان

C2. کاملاً هدفمند پایین صفحات آگهی های یک دسته بندی دلخواه یا دارای کلمه کلیدی (برچسب) دلخواه: ۱۰۰ هزار تومان


کارشناسان بازاریابیِ ما، همیشه آماده گفتگو و پاسخگویی به شما هستند. کافیست فرم درخواست مشاوره زیر را پُر کنید و ثبت درخواست را بزنید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر ساعتی که دوست داشته باشید، ارتباط ما با شما آغاز شود.