خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

راهکار

آموخته ام که مردم حرف هایی که می زنید را فراموش می کنند، کارهایی که می کنید را هم فراموش می کنند، ولی محال است حسّی را که به آنها منتقل کرده اید فراموش کنند.

service-campaign

چه اهدافی را در تبلیغات دنبال می کنید؟ مشتریان بیشتر؟ شناساندن برندتان؟ افزایش فروش؟ …

با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید، ما به شما ترکیبی از راهکارهای متنوّع تبلیغاتی را در قالب کمپین های خلّاق ارائه می دهیم تا بتوانید به راحتی پیام خود را از طریق رسانه های متنوّع های یو، به گروه هدف موردنظرتان برسانید و بیشترین بازدهی را به دست آورید.

با توجه به نیازهای برند، همه ی مراحل پیاده سازی کمپین، از ایده پردازی و انتخاب رسانه های انتشار پیام کمپین و طرّاحی صفحات فرود تا ارائه ی گزارش های دقیق از جمله خدماتی است که توسّط ما ارائه می شود.


چرا کمپین های تبلیغاتیِ های یو

ایده پردازی

ایده پردازی

پُر از ایده ایم

همه چیز از یک ایده ی خوب شروع می شود. هر کمپانی و برندی می تواند فارغ از میزان شناخته شده بودنش و یا میزان بودجه ای که برای بازاریابی در نظر گرفته است، در شلوغی های دنیای تبلیغات خودی نشان بدهد. تنها چیزی که برای شروع لازم است یک ایده ی خوب است که می توانید درباره ی آن روی ما حساب کنید.

اجرا

اجرا

اجرای خوب یک ایده، از خود ایده مهمتر است. یک اجرای خوب می تواند یک ایده با قابلیت کم را به ایده ای خوب و اجرایی تبدیل کند. ما با نگاه علمی به کمپین ها و به کمک ابزارهای خوبی که در اختیار داریم، می توانیم کمپین ها را از مرحله ی ایده به صورت حرفه ای اجرا کنیم.

گزارش

گزارش

تداوم در اجرای خوب یک کمپین، مستلزم بررسی دقیق عملکرد آن است. گزارش های «بررسی عملکرد کمپین» که ما بعد از اجرای هر کمپین ارائه می کنیم و تحلیل و بررسی آنها، این امکان را به شما می دهد که تأثیرگذاری کمپین خود را به طور کامل و سپس ریزبینانه تر ببینید و کمپین به کمپین بهتر شوید.


برای مشاوره با کارشناسان، لطفاً اطّلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید و ثبت درخواست را بزنید. کارشناسان ما، همیشه آماده گفتگو و پاسخگویی به شما هستند.