سیستم همکاری در فروش می مارکت

کسب درآمد عالی در فضای مجازی (بدون نیاز به سرمایه)

سیستم همکاری در فروش می مارکت

می مارکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران با بیش از 5000 عنوان محصول متنوع و پرفروش، پیشگام در ارائه خدمات همکاری در فروش ایران است.

بیش از 7000 وبمستر فعال

صاحبان وب سایت ها، صفحات اینستاگرامی، کانال های تلگرامی، سایر شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویس ها و اینفلوئنسرها خانواده بزرگ می مارکت را تشکیل می دهند و تاکنون بیش از 7000 وبمستر فعال در سیستم همکاری در فروش می مارکت فعالیت داشته و دارند.

بیش از 7000 وبمستر فعال در خانواده بزرگ می مارکت

پردازش هوشمند و ثبت آسان سفارشات

در می مارکت از کدهای تبلیغاتی هوشمند و تعاملی (روشی نوین در تبلیغات) بهره مند خواهید شد و همچنین با داشتن ربات ثبت سفارش و ارائه کامل ترین پکیج های تبلیغاتی، بالاترین میزان فروش را تجربه خواهید کرد.

پردازش هوشمند و ثبت آسان سفارشات در می مارکت

واریز 80 درصد پورسانت برای سفارشات در حال ارسال

در سیستم همکاری در فروش می مارکت به محض ارسال سفارش برای مشتری، 80 درصد پورسانت فروش به حساب وبمستر واریز می گردد. یعنی نیازی نیست تا صبر کنید که سفارش به دست مشتری برسد تا پورسانت آن را دریافت کنید و به محض ارسال سفارش از انبار می مارکت، پورسانت آن به حساب شما واریز می شود. امکانی بی نظیر که تنها در می مارکت شاهد آن هستید.

قابلیت افزایش پورسانت تا 50 درصد (پورسانت افزایشی)

بازاریاب ها و وبمسترهای فعال می مارکت، علاوه بر دریافت پورسانت مشخص شده از فروش هر محصول، می توانند پورسانت افزایشی نیز دریافت کنند. این پورسانت افزایشی با توجه به میزان فعالیت شما، می تواند تا 50 درصد بیشتر از پورسانت اولیه تعریف شود.

قابلیت افزایش پورسانت تا 50 درصد (پورسانت افزایشی) در می مارکت
کسر نکردن مبلغ بابت هزینه ارسال سفارشات برگشتی فقط در می مارکت

کسر نکردن مبلغ بابت هزینه ارسال سفارشات برگشتی

بابت سفارشات برگشتی هیچ مبلغی از وبمسترها کسر نمی شود!

برخلاف تمام سیستم های مشابه، در می مارکت هیچ مبلغی به عنوان هزینه ارسال سفارشات برگشتی از وبمسترها کسر نمی شود و این مزیت فوق العاده نیز فقط در می مارکت وجود دارد.

کسب درآمد ازطریق معرفی زیرمجموعه ها در می مارکت

کسب درآمد ازطریق معرفی زیرمجموعه ها

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد می مارکت کسب درآمد ازطریق معرفی زیرمجموعه است. 15 درصد از درآمد زیرمجموعه های شما، به حساب خودتان واریز خواهد شد. این 15 درصد از حساب زیرمجموعه کسر نمی شود و این مبلغ را می مارکت به عنوان پاداش به حساب شما واریز می کند. پس می مارکت را به دوستان و همکاران خود معرفی کنید و مادام العمر 15 درصد از درآمد آنها را به عنوان پاداش دریافت کنید.

پشتیبان اختصاصی برای هر وبمستر

می مارکت به منظور ارتقای کیفیت فعالیت همکاران خود و برای بالاتر بردن بازدهی تبلیغات و تلاش برای افزایش فروش وبمسترهای عزیز، برای تمامی وبمسترها پشتیبان اختصاصی تعریف می کند که این پشتیبان ها در تمامی مراحل از لحظه ثبت نام تا معرفی محصولات پرفروش و واریز پورسانت، در کنارتان خواهند بود.

پشتیبان اختصاصی برای هر وبمستر در می مارکت

گزارش دقیق و شفاف با ارائه جزئیات کامل

در می مارکت پنلی بسیار پیشرفته با گزارشاتی دقیق و شفاف در اختیار شماست تا در هر لحظه از میزان فروش و درآمد خود مطلع باشید و همواره با استفاده از آمار و اطلاعات کافی، بازدهی فعالیت تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

محصولات متنوع با پورسانت بالا در می مارکت

محصولات متنوع با پورسانت بالا

می مارکت شامل محصولات مختلفی در دسته های گوناگون و با قیمت های متنوع است تا بتواند سلایق همه مشتریان و همچنین وبمسترهای با توان تبلیغاتی مختلف را پوشش دهد.

ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان

تمامی امور مرتبط با انبارداری، بسته بندی و ارسال سفارشات و همچنین پشتیبانی مشتری به عهده می مارکت است.

امکانات ویژه برای توسعه دهندگان برنامه های موبایلی

در پنل می مارکت امکانات ویژه ای برای توسعه دهندگان برنامه های اندروید تعبیه شده که ضمن سهولت بیشتر، سرعت کار برای این دسته از افراد را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد.

امکانات ویژه برای توسعه دهندگان برنامه های موبایلی در می مارکت

همین حالا کاملاً رایگان در می مارکت ثبت نام کنید و از رسانه خود (کانال تلگرام و یوتیوب، صفحه اینستاگرام، وب سایت و وبلاگ، اپلیکیشن و…) و تولید محتوا کسب درآمد کنید.

با های یو پیامک خیالتان از تبلیغات راحت است
This is default text for notification bar